kõik kategooriad
EN

ettevõte

Sa oled siin : Avaleht>ettevõte

Ettevõte Ülevaade

Matic Expressi peakontor asub Hiinas Shenzhenis ja harukontor asub Hiinas Changshas. Professionaalse rahvusvahelise logistika ja ekspedeerimisteenuse pakkujana on meil üle 10-aastane lennu- ja ookeaniveoteenuste kogemus. Tegeleme peamiselt rahvusvaheliste transporditeenustega, sealhulgas õhutransport, ookeanivedu, maanteetransport, ekspressteenused, ladustamine, tollivormistus jne. Matic Express on kinni pidanud teenuse kontseptsioonist - professionaalsus, rangus ja terviklikkus, võttes arvesse kliendi väärtuse mõistmist põhiülesandena, pidevalt uuendades ja püüdes oma partneritele rohkem võimalusi tuua.

1.Professional team

Keegi ei saa kogu tööd üksi teha, täiuslik meeskonnatöö ajab meid kõrgemale redelile. Iga töötaja on Matic Expressi jaoks hädavajalik ja väärtuslik ressurss ning paljud neist on olnud meiega alates ettevõtte loomise esimesest päevast. Enamik meeskonnaliikmetest on eksperdid, kellel on üle kümne aasta logistikakogemust, kes on kursis ladustamise, transpordi, tollivormistuse jms protsessidega. Nad saavad kohandada optimaalset lahendust, kombineerides lasti üksikasjad ja teie vajadused, et suurendada transpordi tõhusust ja vähendada meie klientide logistikakulusid maksimaalselt.

2.Rich resources

Matic Expressil on oma ladud Hiinas Shenzhenis ja USA-s Los Angeleses, mis asuvad strateegiliselt. Samal ajal haldame sissetulevaid ja väljaminevaid lasti oma laohaldussüsteemi kaudu, et parandada lasti kohaletoimetamise efektiivsust. Meil on pikaajaline ja stabiilne koostöö paljude kuulsate laevafirmadega (nt Evergreen, Star Line, Mason, Maersk, ONE) ja lennuettevõtjatega (nt China Southern, Air China, Sichuan Airlines, Xiamen Airlines, EK, Cathay Pacific), et esindada paljusid marsruute ja laovarusid, nii et saame tagada laopinna, ajakohasuse ja hinna olenemata madalast ja kõrgest aastaajast.

3. Ühe peatuse teenus

Me pole mitte ainult teie logistikapartner, vaid ka teie äripartner Hiinas. Meil pole mitte ainult Matic Expressi, vaid oleme loonud ka Matic Media ja Matic IOT, nii et lisaks logistikale ja transpordile pakume ka laia valikut lisaväärtusteenuseid alates toodete hankimisest, toodete testimisest, toodete pildistamisest, logo kujundamisest, tollist kontrollimine ja Amazoni teenustele maksude tagastamine, pakume teie ettevõttele täielikku kaitset.

4. Pidev kasv

Ajalaine lükkab kõik edasi ja logistikatööstus seisab arenguprotsessis pidevalt uute olukordade ja uute probleemide ees. Logistikaettevõtete jaoks on uute võimaluste ja väljakutsete ees ainus viis klientide kasvavate uute vajaduste rahuldamiseks hoolsusest ja innovatsioonist kinnipidamine. Matic Express, tulevik on paljutõotav.

Hoolitseme teie lasti või reisija eest ning toimetame need ohutult ja õigeaegselt kohale.